کد خبر : 1562
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 می 2019 - 22:22

قلعه نویی به سیم آخر زد :؛

مهندسی! عواملی برای داور تصمیم گرفتند

مهندسی! عواملی برای داور تصمیم گرفتند
سرمربی سپاهان فوتبال ایران را به مهندسی و ریل گذاری برای قهرمانی پرسپولیس متهم کرد.؛

به گزارش آراز نگار، قلعه نویی که با تاخیر در نشست مطبوعاتی حاضر شده بود با توپ پر ضمن انتقاد از فدراسیون فوتبال با پیش کشیدن مسائل گذشته علت حضور هواداران تیم های مختلف با پرچم ژاپن را اعتراض آنها به مهندسی لیگ عنوان کرد.

حرف های سرمربی سپاهان در ادامه می آید:

بعدها همه چیز مشخص می شود
باید از تیمم تشکر کنم که شرافت و مردانگی را در فوتبال نشان داد. بعدها خیلی ها درباره این تیم و این فوتبال خواهند نوشت.
بعدها برای مردم مشخص خواهد شد که چه اتفاقاتی به صورت مهندسی شده افتاد که آقایان نتیجه را گرفتند. مهم این است که قضاوت را باید به عهده مردم گذاشت. در بازی رفت گفتم که ۱۵ تیم یک بازی کند و یک تیم یک بازی دیگر انجام دهد. خیلی مثال ها است که قانون برای خیلی‌ها یک مدال دیگر است. در سینه ناظر می زنند اما ناظر جرات نمی‌کند گزارش دهد. به ما فحش می‌دهند و تماشاگران ما را می‌زنند. در بازی رفت خیلی چیزها مشخص شد. گفته‌های من در رادیو هست. مطمئناً نگاه مردم متفاوت است. مثال های زیادی است که بازیکن اعتراف می‌کند در نقل و انتقالات چه اتفاقی افتاده ولی کسی جرات نمی کند ورود کند.

صحبت فایده ندارد
چه جابه جایی هایی شد که به بایگانی رفت؟ اگر صحبت کنیم فایده ندارد. فوتبال همین است. زور ما به این جریان نمی‌رسد. ای کاش کارشناس‌ها یک بار برای همیشه خدا را در نظر بگیرند که در این بازی هم خیلی اتفاقات رخ داد.

داوری ها را ببینید، خیلی چیزها دستتان می آید
در دقایقی بهتر بودیم اما آن‌ها پرسپولیس بودند. آن‌ها با یک ذهنیت وارد بازی شدند. از نود ارومیه تا سپیدرود را در نظر بگیرید. خیلی چیزها دست‌تان می آید. اینها را برانکو گفت. بازیکن‌شان به کی‌روش فحش مادر داد. بازیکن تیمش‌شان به سینه ناظر می‌زند اما ناظر می‌ترسد گزارش بدهد. یقیناً الان هم امیر قلعه نویی را محروم می کنند. ما به خودمان افتخار می کنیم.گاهی هم داور خودش می‌خواهد درست پیش برود، اما او هم عواملی دارد که آنها هم تصمیماتی می‌گیرند. امسال جام نگرفتیم اما عزت گرفتیم.نگاه رنگی را کنار بگذارید ولی مردم درباره این بازی قضاوت خواهند کرد.

دست‌مان خالی بود. ما بازی را گرفتیم. بعد از اینکه ده نفره شدیم، تعویض‌ها را عوض کردیم.

آنها مصونیت دارند
برخی‌ها مصونیتی دارند که هر کاری می‌خواهند انجام می‌دهند. به سینه ناظر می‌زنند. یا محبت‌هایی که شامل حالشان می‌شود این اجازه را به آن‌ها می‌دهد. بازی سایپا و پرسپولیس را ببینید. بازی ما با پرسپولیس چه اتفاقاتی رخ داد؟ این اتفاقات را با آرای صادر شده مقایسه کنید.

دو پنالتی زن ما اخراج شدند
تا دقیقه ۲۰ سه بازیکن ما کارت زرد گرفتند. وقتی فحش می‌دهند و با دست‌شان حرکتی می‌کنند و به صورت کی‌روش می زنند و به پای یزدانی لگد می‌زنند ولی اتفاقی نمی‌افتد، این بازیکنان را از نظر روانی بهم می‌ریزند. دو پنالتی زن اول و دوم ما اخراج شدند. قرار بود محمد ایران پوریان و کی‌روش پنالتی بزنند. ۹ نفره باشید و فشار روی تیم باشد، نهایتاً پنالتی را خراب می‌کنید. به نظرم نباید امروز بحث فنی کنیم. باید از نظر فنی به بازیکنانم افتخار کنیم.
قهرمانی مبارک پرسپولیس
اگر نگاه رنگی را کنار بگذارید، از نگاه مردمی متوجه همه چیز می شوید که اتفاقات مهندسی شده است. دیدید که چه اتفاقاتی می‌افتد. مبارک‌شان باشد. قهرمانی را به آنها تبریک می‌گویم. در جام حذفی هم به فینال رفتند که باز هم به آن‌ها تبریک می‌گویم

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.