کد خبر : 2542
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 ژوئن 2020 - 14:26

یک هزار تن قیر برای آسفالت معابر پارس آباد خریداری شد

یک هزار تن قیر برای آسفالت معابر پارس آباد خریداری شد

به گزارش آراز نگار به نقل از روابط عمومی شهرداری پارسآباد؛ شهردار پارس آباد از خرید یک هزار تن قیر برای مرمت و آسفالت خیابان های این شهر خبر داد و گفت: پیش بینی می شود در سال جاری افزون بر ۲۰هزار تن آسفالت در معابر عمومی پخش شود. علی منفرد افزود: اولویت اصلی واساسی

به گزارش آراز نگار به نقل از روابط عمومی شهرداری پارسآباد؛ شهردار پارس آباد از خرید یک هزار تن قیر برای مرمت و آسفالت خیابان های این شهر خبر داد و گفت: پیش بینی می شود در سال جاری افزون بر ۲۰هزار تن آسفالت در معابر عمومی پخش شود.

علی منفرد افزود: اولویت اصلی واساسی شهرداری، علی رغم افت شدید درآمد شهرداری به لحاظ شیوع ویروس کرونا، پخش آسفالت درشهر بوده و دراین خصوص علاوه بر خرید یک هزار تن قیر، نزدیک به ۱۰۰هزارتن مصالح فرآوری شده که درمحل کارخانه آسفالت دپو وآماده پخت آسفالت است.

وی ادامه داد: ورودی های شهر ازطرف اصلاندوز واجیرلو درحال خاکبرداری وزیرسازی بوده وبه محض انتخاب پیمانکار پخش آسفالت اقدامات اساسی درپخش آسفالت ورودی ها ومحلات شهر ازسرگرفته خواهد شد وپیش بینی میشود امسال بیش از۲۰هزارتن آسفالت در معابر شهر پخش گردد.

وی اضافه کرد: شهرداری، با وجود تنگناهای مالی و مشکلاتی که در تامین حقوق کارگران زحمتکش خود دارد در عمل به وظایف و مسئولیت های خود و نیز خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و عمران و آبادانی شهر از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند و نخواهد کرد.

وی بیان کرد: فرماندار پارس آباد و استاندار اردبیل الحق و الانصاف درتامین منابع مالی شهرداری ازمحل فروش زمین حمایت و عنایت ویژه ای داشته اند که جا دارد از زحمات و حمایت های این عزیزان تشکر و قدردانی نمائیم.

به گفته وی از محل فروش زمین مقدار یک هزار تن قیر خریداری حق وحقوق معوقه و مطالبات کارگران و بخشی ازبدهی های ضروری از جمله بیمه پرداخت شده است.

منفرد در این دیدار با قدردانی از پیگیری ها و دغدغه های امام جمعه محترم در خصوص آسفالت معابر شهر ، از ایشان خواست به عنوان پدر معنوی شهرستان این نهاد را در تامین قیر و تخصیص اعتبار ازمحل ممکن مساعدت کند.

او با اعلام اینکه مشکلی در تامین قیر و تولید مصالح و آسفالت موردنیاز نداریم اضافه کرد: با وجود انتشار آگهی مناقصه بیش از چهار مورد و انجام تشریفات قانونی، به علت مشکل مالی شهرداری ها و سلب اعتماد در زمانهای گذشته هیچ پیمانکاری حاضر به عقد قرارداد برای آسفالت معابر نیست که البته بزودی با یکی از پیمانکاران واجد شرایط و دارای تجهیزات پخش آسفالت قرارداد منعقد خواهد شد.

وی بزرگترین مشکل شهرداری را پائین بودن سرانه درآمد شهرداری  که ۲۸۰هزارتومان است عنوان کرد و گفت: علت پائین بودن درآمد شهرداری وجود سکونت گاه‌های غیر رسمی و بافت های فرسوده و ساخت وسازهای غیر مجاز در داخل محدوده شهر بوده و این موضوع در بازنگری طرح جامع که دردست تهیه است و به زودی مصوب و ابلاغ می گردد مرتفع خواهد شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.