کد خبر : 2122
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 17 اکتبر 2019 - 19:24

پزشکی در بیمارستان ارس پارسآباد خود را چغندر می پندارد

پزشکی در بیمارستان ارس پارسآباد خود را چغندر می پندارد

آراز نگار؛ شغل شریف پزشکی برای سلامت و نجات جان انسان ها بوده و اگر به مطب پزشکان و بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه کنیم با پزشکان دلسوز و تلاشگر مواجه می شویم که زحماتشان قابل تقدیر و ستایش است. هر از گاهی در بین این تلاشگران جان انسان ها با افرادی مواجه می

آراز نگار؛ شغل شریف پزشکی برای سلامت و نجات جان انسان ها بوده و اگر به مطب پزشکان و بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه کنیم با پزشکان دلسوز و تلاشگر مواجه می شویم که زحماتشان قابل تقدیر و ستایش است.
هر از گاهی در بین این تلاشگران جان انسان ها با افرادی مواجه می شویم که متاسفانه نام پزشک را با خود یدک کشیده و آداب برخورد با بیمار را همچنان نتوانستند در دوران تحصیلی خود یاد بگیرند.
ماجرای پزشک خود چغندر پندار در شهرستان مرزی پارس آباد اتفاق افتاده و به بیماری که برای درمان به بیمارستان ارس مراجعه کرده در اوج بی احترامی با برخورد زننده و دور از شان پزشک خود را چغندر پنداشته است.
این شهروند که برای درمان دو فرزند خردسالش به پزشک عمومی مراجعه نموده اینگونه بیان می کند: برای مداوای فرزندان خردسالم به بیمارستان ارس مراجعه کردم و به دلیل اینکه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستیم کلیه خدمات پزشکی در این بیمارستان برای افراد تحت پوشش رایگان است.
این بیمار ادامه داد: بعد از حضور در اتاق پزشک مشکل دو فرزند خردسال خود را برای مداوا مطرح کردم ولی در کمال ناباوری با برخورد زشت، زننده و دور از شان آن پزشک مواجه شدم.
وی افزود: بعد از مشاهده چنین برخورد از سوی پزشک، معترض شدم که متاسفانه آن پزشک با سطح تحصیلات دکتری عمومی خود را چغندر پنداشت و من نا امید به سوی خانه خود بازگشته و به بازرسی شکایت خود را طی تماس تلفنی اعلام کردم.
بعد از مطرح شدن این موضوع طی تماس تلفنی و پیام کوتاه خبرنگار ما با مدیر بیمارستان ارس متاسفانه موفق به ارتباط با وی نشد.
امیدواریم مسئولان و بازرسان بهداشت و درمان موضوع تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار داده و با افراد خاطی برخورد کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.