کد خبر : 1008
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 28 فوریه 2019 - 17:17

رمزگشایی تغییرات مدیریتی اردبیل

رمزگشایی تغییرات مدیریتی اردبیل
اساسا سوال بزرگ‌، انتخاب فرماندار آتی اردبیل است که آیا منتخب نمایندگان فعلی اردبیل خواهد بود یا بهنامجو زیر بار فرد تحمیلی نخواهد رفت؟؛

پشت پرده سکون تغییرات در مدیران ارشد اردبیل که در ماه های گذشته پشت سر انتخاب و انتصاب معاون سیاسی امنیتی استان متوقف شده بود به نظر می‌رسد با تغییر شبانگاهی معاون اقتصادی که بی شباهت به برکناری ” منوچهر متکی ” از وزارت خارجه نبود، استارت و استمرار شوک واری به خود خواهد دید.

اگرچه جابجایی ندایی ،قلندری ، رحیمی زاد و میرزا رحیمی مسجل شده به حساب می آمد ولیکن زمزمه تغییر در فرمانداری اردبیل پس از چندین سال حضور باثبات زنجانی خبر از تاثیر این تغییر در بقیه سازمان ها از جمله فرهنگ و ارشاد اردبیل می دهد.

بهنامجو نشان داده است که برای اجرایی شدن برنامه های خود، اردبیل را به لحاظ سیاسی به آرامش خاصی رسانده است و اساسا چینش خود را براساس حفظ آرامش سیاسی بنیان می نهد. وی بهتر از هرکس می داند سال ۹۸ از ابتدا تا انتها سال انتخاب برای اردبیل خواهد بود.

استعفای احتمالی شهردار اردبیل در آغاز سال ۹۸ و لزوم انتخاب شهردار جدید مطمئنا دوباره سوژه سیاسی استان شده و حاشیه های سال گذشته انتخابات شورا و شهردار را تکرار خواهد کرد که برهم زننده آرامش سیاسی مد نظر بهنامجو خواهد بود. یقینا بهنامجو خواستار آن است که شهردار آتی فارغ از تنش های سیاسی انتخاب شده و توان همراهی با استاندار به تناسب تیم جدید معاونان وی را داشته باشد.

 

تغییرات و جابجایی

به این منظور منطقی به نظر می رسید که از توانایی و تجربیات فرماندار فعلی اردبیل در پست های غیرسیاسی به مانند اداره ارشاد اسلامی استفاده شود و دوران منتج به بازنشستگی وی در این اداره غیرسیاسی به آرامی سپری شده و فرماندار اردبیل منتخبی غیر از انتخاب خدابخش باشد. چرا که خدابخش، لطف اللهیان و زنجانی اساسا از طیف های نزدیک به هم تلقی می شوند و حضور هریک از آنها در شهرداری و فرمانداری در سال انتخابات از نظر بهنامجو مناسب تلقی نمی شود.

اساسا سوال بزرگ‌، انتخاب فرماندار آتی اردبیل است که آیا این فرد منتخب، نزدیک به نمایندگان فعلی اردبیل خواهد بود یا بهنامجو زیر بار فرد تحمیلی نخواهد رفت؟

اصغر محمدی

 

انتهای پیام /

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.