کد خبر : 305
تاریخ انتشار : دوشنبه 19 نوامبر 2018 - 0:55

یادداشت؛

راهنمایی و رانندگی و معضل ترافیک شهر پارسآباد مغان

راهنمایی و رانندگی و معضل ترافیک شهر پارسآباد مغان

ترافیک یکی از مشکلات اجتماعی در شهرها بشمار می رود و ناشی از عوامل مختلف می باشد، احتمالا وجود وسایل نقلیه کم در سالیان گذشته باعث شده تا وجود چنین مشکلی چندان احساس نشود. شاید برای شما هم اتفاق بیافتد که در برخی از ساعات روز در ترافیک شهری مانند پارس آباد برخورد کنید، در

ترافیک یکی از مشکلات اجتماعی در شهرها بشمار می رود و ناشی از عوامل مختلف می باشد، احتمالا وجود وسایل نقلیه کم در سالیان گذشته باعث شده تا وجود چنین مشکلی چندان احساس نشود.

شاید برای شما هم اتفاق بیافتد که در برخی از ساعات روز در ترافیک شهری مانند پارس آباد برخورد کنید، در این یادداشت کوتاه به نقش راهنمایی و رانندگی در معضل ترافیک پارس آباد خواهیم پرداخت.

متاسفانه با شروع سالتحصیلی جدید همگان شاهد ترافیک هایی زیادی در سطح شهر هستیم که حتی این معضل هنجارهای اجتماعی بسیاری زیادی در کنار خود دارد ، که این مسئله در شهر پارس آباد نیز نمایان بوده ولی متاسفانه برخی اوقات ترافیک بوجود آمده از سوی رانندگان بیشتر به دلیل عدم رعایت حق تقدم یا علائم راهنمایی و رانندگی است و باعث اختلال در عبور و مرور می شود.

اما نکته جالب بحث برانگیز در موضوع ترافیک به راهنمایی و رانندگی شهر پارس آباد برمیگردد که مامورین این مجموعه بسیاری از ساعات روز را در چهارراه امام خمینی (ره) مستقر هستند بدون آنکه حتی در خود چهارراه نیز بر عبور و مرور وسائط نقلیه نظارت کنند، که در ساعات پایانی مدارس و غروب آفتاب بیشتر به چشم میخورد.

موضوع ترافیک پارس آباد فقط به مرکز شهر ختم نمی شود و در خیابانهای امام (ره)، کشاورز، شهید رجایی، کمربندی و ایستگاه های تاکسی روستایی نیز همیشه قابل رویت بوده ولی با عدم حضور مامورین راهنمایی و رانندگی برای پراکنده کردن رانندگان متخلف و یا اقدام قانونی برعلیه متخلفان این موضوع روز به روز گسترده تر می شود تا جایی که رانندگان با گذر از پارک سوبله به پارک چوبله روی آورده اند.

حال راهنمایی و رانندگی پارس آباد می تواند با اتخاذ تصمیمات لازم و مستقر نمودن نیروهای خود در برخی از خیابانهای شهر جهت برخورد با متخلفان اقدام نماید و این امر نیز باعث مدیریت ترافیک شهر و جلوگیری از پارکهای دوبله و سوبله شده و برای روان کردن ترافیک در مراکز عمده شهر نقش بسزایی خواهد داشت.

📝 بهروز نوری

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.